ROAST
ProfielbeoordelingBio SchrijverPrompt SchrijverAI-foto'sNextLineFotografenBlog
Inloggen
ROAST
Wil je een snelle oplossing?
  • The League
  • Match

7 Hacks om matches te krijgen op The League dating app (2024)

The League kan een intimiderende dating app zijn om mee te beginnen. Van de eerste wachtlijst en het beoordelingsproces tot de concurrentie op de app. Maar als je geïnteresseerd bent in het ontmoeten van een andere kwaliteit matches dan je op andere apps hebt gevonden, of als je gepassioneerd bent over je opleiding of carrière, dan is dit misschien wel de app voor jou.
Hoe Meer Matches Krijgen Op The League?

The League dating app gebruiken is een verplichting! In tegenstelling tot andere dating apps kun je niet binnen een paar minuten opstaan en swipen. The League dating app is dus niet voor mensen die op zoek zijn naar onmiddellijke bevrediging. In plaats daarvan heeft The League zich gepositioneerd als een elite dating app, en vanaf het begin krijg je te maken met een wachtlijst.


Er zijn voor- en nadelen aan het gebruik van exclusieve dating apps, en als je het gaat proberen, moet je er moeite voor doen om het de moeite waard te maken.


Een van de beste manieren om ervoor te zorgen dat je het meeste uit je investering in The League haalt, is door ROAST te gebruiken om je dating profiel te optimaliseren. Je zult in een mum van tijd veel meer matches krijgen.

Wil je meer matches?

Doe deze 2-min-test, optimaliseer je profiel en match 😍😍

ROAST Demo
Jack
Jack
Jack

Sluit je aan bij 304.615 gelukkige gebruikers

Inhoudsopgave

Hier is de inhoudsopgave van het artikel. Voel je vrij om naar het gedeelte te gaan dat je het meest interesseert.

  1. Waarom is het zo belangrijk om meer matches op The League te krijgen?
  2. Hoe krijg je meer matches op The League voor mannen: 7 hacks
  3. Hoe je betere matches krijgt op The League voor vrouwen: 7 tips
What makes getting more matches on The League so important?

Waarom is het zo belangrijk om meer matches op The League te krijgen?

Klaar om deel uit te maken van de dating app?

Stop met swipen voor niets, gebruik ROAST om gegevensgestuurde feedback en een duidelijk actieplan te krijgen om een belangrijke speler te worden.

Photo-review-2

Je kunt geen date krijgen zonder eerst een match te hebben, dus je moet echt van tevoren moeite doen om je profiel aantrekkelijk te maken voor andere gebruikers. Vanwege het exclusieve karakter van de app, inclusief de wachtlijst van de League, verwachten gebruikers echt kwaliteit als het gaat om matches. Je moet dus alles uit de kast halen om ervoor te zorgen dat je opvalt.Maar maak je geen zorgen, wij hebben alle stappen die je moet volgen om indruk te maken op je potentiële matches.

Wist je dat de meeste van onze gebruikers zich niet bewust waren van de exponentiële toename van matches door het verbeteren van hun profielen?


Nadat ze de AI-score van hun profiel hadden ontvangen, merkten ze een aanzienlijk verschil in hun swipe-spel.


Laat ons je voorzien van bruikbare feedback en je helpen om voorop te blijven lopen in de dating app.

How to get more matches on The League for guys: 7 hacks

Hoe krijg je meer matches op The League voor mannen: 7 hacks

Klaar om deel uit te maken van de dating app?

Stop met swipen voor niets, gebruik ROAST om gegevensgestuurde feedback en een duidelijk actieplan te krijgen om een belangrijke speler te worden.

Photo-review-2

Gebruikers van The League zijn op zoek naar de beste - dus je moet vanaf het begin je beste spel spelen. Het is duidelijk dat gebruikers op The League geven om uiterlijk, maar ook om waar je naar school bent geweest en waar je werkt, dus je wilt ervoor zorgen dat die informatie vooraan staat.


Net als bij een cv of sollicitatiebrief wil je de ander niet te veel laten zoeken naar de informatie waar hij of zij om geeft - het is te gemakkelijk om gewoon verder te gaan.#1: Boost je profiel

Je kunt The League gratis gebruiken, maar de concurrentie is groot. Als je echt succes wilt hebben op deze dating app, kan het handig zijn om League tickets aan te schaffen. League tickets zijn de in-app valuta die je kunt gebruiken voor speciale functies - like het boosten van je profiel. Een boost kost je 5 tickets en het laat je profiel aan 50 extra gebruikers zien.


ROAST's AI-gestuurde profielbeoordeling is een andere sleutel tot het ontsluiten van je potentieel op The League. De geavanceerde algoritmes van ROAST kunnen je profiel analyseren, verbeterpunten identificeren en persoonlijke aanbevelingen doen. Met ROAST's deskundige inzichten kun je je profiel veranderen in een magneet voor matches van hoge kwaliteit.#2: Professionele foto's laten maken

Goede foto's zijn belangrijk op elke dating app, maar hier zijn ze extra belangrijk. Je concurreert nu met mensen die hun foto's op boekomslagen en conferentiebrochures hebben staan. Laat de selfies achterwege en neem foto's die je echt op je best laten zien. (En als je toch bezig bent, werk dan ook je LinkedIn profiel bij).


Het kiezen van de juiste foto's is essentieel in The League en ROAST is er om je daarbij te helpen. Onze AI-gestuurde fotoselectietool helpt je bij het samenstellen van een collectie foto's die vertrouwen, verfijning en allure uitstralen. Onderscheid je van de rest en trek de aandacht van de meest begeerlijke matches op The League.#3: Vraag hulp aan een dating coach

Laat je bio redigeren door een professional! Elke schrijver heeft een goede redacteur nodig, en dat is niet alleen advies voor romanschrijvers. Dating coaches weten wat werkt en wat niet werkt, en ze weten hoe ze moeten opscheppen zonder verwaand over te komen.


Het maken van een boeiende bio is een game-changer in The League, en ROAST helpt je daarbij. Onze deskundige coaches werken met je samen om een boeiend verhaal te maken dat jouw unieke kwaliteiten en ambities laat zien.#4: Spring van de wachtlijst

Als je niet wilt wachten in de rij met de rest van de dating riff raf, ga dan voor een League lidmaatschap en spring over de wachtlijst heen. Je moet nog steeds alle andere aanmeldprocedures volgen like het koppelen aan een sociale account, maar je hoeft niet wekenlang duimen te draaien om lid te kunnen worden.#5: Word gesteund door een vriend

Heb je al vrienden op de app? Een andere manier om over de streep te gaan is door je te laten endosseren door een huidig lid. En hoe hoger hun status, hoe beter. (Want ja, de kwaliteit van verwijzingen is belangrijk).#6: Zorg ervoor dat je sociale profiel up-to-date is``

Like many dating apps, The League app pulls your info, including your job, from your Facebook or LinkedIn profile when you join. Je moet er dus voor zorgen dat die profielen up-to-date zijn voordat je ze koppelt. En in tegenstelling tot de grappige functietitels waar je op tinder mee wegkomt, zijn mensen hier echt op zoek naar serieuze banen en verdienmogelijkheden. Zorg er dus voor dat je accurate (en vleiende) informatie gebruikt.#7: Wees niet te kieskeurig over je voorkeuren

Het is makkelijk om specifiek te worden over voorkeuren als het alleen maar getallen op een pagina zijn. Maar hoeveel doen leeftijd en lengte er echt toe? Je kunt beter een breed bereik opnemen in je eerste app setup en kijken hoeveel matches je krijgt. Als je verwend wordt door de keuze, en het echt om een jaar of twee gaat, kun je je voorkeuren later altijd nog aanscherpen.

**Klaar om de dating app te vergeten? Relax, wij dekken je. Het duurt maar 2 minuten om te beginnen!


Dankzij onze AI, getraind op meer dan 10.000 foto's die zijn beoordeeld door dating experts, krijg je toegang tot persoonlijke feedback en tips om je profiel voorgoed te boosten.


Ontdek welke foto's het beste werken en waarom. Neem vandaag nog de controle over je dating leven!

How to get better matches on The League for girls: 7 tips

Hoe je betere matches krijgt op The League voor vrouwen: 7 tips

Wil je meer matches?

ROAST kan je helpen je dating profiel te verbeteren zodat je gemakkelijk meer matches krijgt.

photo-review-3

De exclusiviteit van The League helpt bij het uitbannen van de onzin die je op andere dating apps vindt, en dat is een goed begin. Het betekent ook dat je niet achterover kunt leunen en verwachten populair te zijn alleen omdat vrouwen in het voordeel zijn als het gaat om online dating. In plaats daarvan moet je echt moeite doen om het soort matches te krijgen waar je naar op zoek bent.#1: Wees niet bang om te pronken

Op sommige dating apps kunnen mannen geïntimideerd raken door vrouwen die van hun carrière houden. Maar op The League zou je mensen moeten kunnen vinden die matchen met jouw ambitie. Noem prijzen die je hebt gewonnen of plaatsen waar je bent gepubliceerd - wat er ook nodig is om te laten zien dat je een serieuze vangst bent.


ROAST weet dat succes op The League verder gaat dan aantrekkingskracht aan de oppervlakte. Wij begrijpen hoe belangrijk het is om je passies, prestaties en ambities te benadrukken. Ons team helpt je om je beste zelf naar voren te brengen, zodat je gelijkgestemde mensen aantrekt die jouw drive en ambities waarderen.#2: Kies foto's van hoge kwaliteit

Elke dating app heeft zijn eigen cultuur, en op The League zijn selfies voor de badkamer zeker niet voldoende. Voor matches van hogere kwaliteit heb je [foto's] van hogere kwaliteit nodig (https://roast.dating/nl/blog/geen-likes-op-tinder). Kies voor professionele foto's als dat mogelijk is en voeg foto's toe waarop je je passies verkent. Sta je op een voetstuk een toespraak te houden? Doe je vrijwilligerswerk? Zorg ervoor dat je je persoonlijkheid laat zien.#3: Overweeg een betaald lidmaatschap

Vrouwen zijn in het voordeel op de meeste dating apps, maar met de hoge normen en exclusiviteit van The League moeten zelfs vrouwen extra moeite doen. Als je serieus op zoek bent naar een match, overweeg dan een betaald lidmaatschap zodat je kunt profiteren van extra functies en de matches kunt vinden die bij je passen.#4: Bekijk door The League gesponsorde evenementen

The League is alleen beschikbaar in bepaalde steden, maar als het actief is, is het niet gek. De dating app helpt je niet alleen om online mensen te ontmoeten, ze organiseren ook hun eigen evenementen in steden waar ze actief zijn. Als je het scherm zat bent, ga er dan op uit en maak persoonlijk een match.#5: Wees aardig!

We snappen het, soms moet je gewoon uit een situatie komen en voelt ghosting als de beste manier. Maar vergeet niet dat op The League iedereen een echt persoon is en misschien wel in je eigen sociale of professionele kringen verkeert. Dit is dus niet de juiste plek om onbeleefd te zijn of een slechte indruk te maken. Een simpel nee, dank je, is prima.#6: Let op de eisen van The League dating app``

Als je al een profiel hebt gekregen, ken je alle hoepels waar je doorheen moest springen. Zorg er dus voor dat je van tevoren aandacht besteedt aan de vereisten. Van alles wat er nodig is om door de wachtlijst van The League te komen tot wat er nodig is om je account actief te houden - like ervoor zorgen dat je vaak genoeg inlogt. The League wil echt gebruikers die actief blijven en de regels volgen.#7: Word lid van League groepen

Als je tijd en moeite steekt in het starten en onderhouden van een League profiel, kun je er net zo goed alles uithalen wat je kunt. Dat is waar League groepen om de hoek komen kijken. Je kunt deelnemen aan groepschats van mensen met dezelfde interesses en vrienden maken of waardevolle netwerkverbindingen aangaan - en je weet nooit waar die verbindingen toe kunnen leiden!

KWALITEIT MATCHES KRIJGEN

Krijg datagestuurde feedback en duidelijke acties om je profiel nu te boosten, meer matches te krijgen en de ware te vinden.

ROAST Demo
Jack
Jack
Jack

Sluit je aan bij 304.615 gelukkige gebruikers

Conclusie

Is het gebruik van een exclusieve dating app de moeite waard? Misschien wel! Als je in de doelgroep van de app past en je gefrustreerd bent door de resultaten op andere apps, dan is de dating app The League misschien precies wat je zoekt. Maar meer nog dan bij andere dating apps, moet je ECHT bereid zijn om er tijd en moeite in te steken om het de moeite waard te maken.


Een manier om dat proces te stroomlijnen is door te vertrouwen op de expertise van ROAST. Met ROAST als wingman kun je je ervaring op The League transformeren. Begin vandaag nog met de 2-minuten quiz van ROAST!

Voordat je vertrekt, wil je weten hoe sterk je profiel voor dating app is?


Met deze profiel review weet je eindelijk hoe je je profiel aantrekkelijker kunt maken en meer matches en dates kunt krijgen met mensen die je echt leuk vindt.


Krijg je resultaat in recordtijd met deze test, ontwikkeld door ons team van dating experts en hete vrouwen.

Ben ROAST

Ben Bailey

Ben is een van de beste dating experts die ik ooit heb ontmoet en een van de weinigen die het algoritme van online dating heeft gekraakt. Elke week publiceert Ben nieuwe artikelen op ROAST, waarmee hij meer dan 20 miljoen mensen helpt om meer matches en dates te krijgen en de ware te vinden!

Dit vind je misschien ook leuk

ROAST profile review

DOE JE AANTAL MATCHES X10

Ontvang feedback en tips op basis van data om zo je profiel te verbeteren. Krijg meer matches en vind diegene die perfect bij je past.

Doe de test
VoorwaardenPrivacyDisclaimer

© 2024 ROAST. Alle rechten voorbehouden.


Deze site wordt NIET gesteund door of is niet verbonden aan gelijk welke dating-app. Tinder® en Hinge® zijn de exclusieve geregistreerde handelsmerken van Match Group, LLC. Bumble® is het exclusieve geregistreerde handelsmerk van Bumble Holding Ltd.